Коли у Львові очікують найбільший попит на оренду житла

2651 0
У Львові спостерігається невеликий, але стабільний попит на орендоване житло. Однак у певні періоди року відбувається пожвавлення ринку.
Фото: goloskarpat.info

Фото: goloskarpat.info

Найвищим попитом користуються недорогі одно- та двокімнатні квартири. Спеціалісти очікують, що восени з початком навчального року ринок оренди житла пожвавиться.

Економ-клас

Орендувати однокімнатну квартиру у центрі Львова можна за 3500 грн, проте такі пропозиції трапляються рідко. В основному оренда однокімнатної квартири коштує 4000-4500 грн, двокімнатні та трикімнатні дорожчі на 1000 грн. Вартість квартир у прицентральних районах та на околиці на 500-1000 грн менша.

Бізнес-клас

Квартири бізнес-класу пропонують у центрі міста та в новобудовах у прицентральних районах. Як зазначив власник АН «Корисні поради» Любомир Бованько, однокімнатні квартири бізнес-класу у центрі не пропонують. Частіше їх винаймають подобово. Вартість двокімнатних стратує від 10000 грн, трикімнатних — від 16000 грн. Схожа вартість квартир і у прицентральних районах. На околиці житло біснес-класу попитом не користується. Орендарі частіше винаймають великі будинки.

Очікування ринку

Спеціалісити відзначають, що попит на ринку оренди дещо зменшився, у першу чергу,через закінчення навчального року. Проте дешеві одно- та двокімнатні квартири досі в ціні, здати таке житло можна протягом тижня. Окрім того, великий попит на орендовані квадратні метри спостерігався у часи інтенсивних бойових дій на сході країни. Спецалісти очікують значного пожвавлення ринку оренди восени, на початку навчального року.

Джерело: domik.ua


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!