Коли у Львові проведуть конкурс на визначення маршрутних перевізників

1495 0
Конкурс відбудеться за новими правилами, які уряд схвалив в рамках старту реформи пасажирських автобусних перевезень.
Фото: imagecdn1.luxnet.ua

Фото: imagecdn1.luxnet.ua

Конкурс на визначення маршрутних перевізників у Львові відбудеться не пізніше травня 2018 року. Про це в коментарі Tvoemisto.tv розповів заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак.

За його словами, наразі в міськраді майже закінчили підготовку проекту договору з майбутніми перевізниками, який відповідає раніше ухваленим в уряді змінам у рамках запуску реформи пасажирських автобусних перевезень.

Конкурс на визначення маршрутних перевізників відбудеться після остаточного опрацювання юристами ЛМР урядових змін. За словами Сергія Бабака, на цей процес необхідно витратити максимально 5 тижнів.

Читайте також: Із великих міст України можуть зникнути маршрутки

Також він додав, що маршрутні перевізники мають забезпечувати львів’ян усіма взятими під свою відповідальність рейсами та не виправдовуватись низькою ціною за проїзд. При цьому договір, підписаний за новими правилами, змусить їх оновлювати свій автопарк та підвищувати якість надання послуг.

Нагадаємо, в лютому уряд схвалив зміни, що розпочинають реформу пасажирських автобусних перевезень.

 

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!