Львів – перше місто в країні, де почнуть тестувати зв’язок 5G
Розгортання 5G буде проводитись на кількох локаціях.

04 листопада 2024, 13:38

Львів стане першим містом в Україні, де почнуть тестувати зв’язок 5G. Якщо впровадження пройде успішно, далі цю технологію планують розгорнути у Києві та Одесі. Про це 4 листопада повідомило видання «Економічна Правда», посилаючись на джерела.

Журналісти повідомляють, що основна мета тестування 5G – оцінити, чи може обладнання нового стандарту зв’язку вплинути на роботу військових мереж. Заплановано використати два діапазони радіочастот для 5G, але перед запуском необхідно переконатися, що це не спричинить радіозавади для військових. Розгортання 5G буде проводитись на кількох локаціях, де користувачі зможуть підключатися до мережі нового покоління.

Нагадаємо, що уряд ухвалив зміни до постанови про використання радіочастот і в трьох містах України запускає пілотний 5G.


Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми – про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

Підписуйтесь на наші соціальні мережі

Будьте в курсі останніх новин та ексклюзивного контенту. Слідкуйте за нами у соціальних мережах.

Коментарі

Поки що немає коментарів. Будьте першим, хто залишить свій відгук!

Читайте також

За підтримки:

Bosch Stiftung Logo

Розроблено:

Levprograming

За умови повного або часткового використання iнформацiї гіперпосилання на tvoemisto.tv є обов'язковим. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Думка редакцiї може не збiгатися з думкою авторiв.

© 2026 "Твоє місто"