Львівські хірурги з колегами зі США оперуватимуть дітей з найскладнішими вадами

540 0
Лікарі попередньо відібрали 50 дітей, серед яких є ті, хто постраждав від війни.
фото: Міжрегіональний центр лікування дітей з розщілинами губи і піднебіння

фото: Міжрегіональний центр лікування дітей з розщілинами губи і піднебіння

Львівські лікарі «Охматдиту» разом з командою зі США рятуватимуть дітей з найскладнішими вадами. У середу, 18 жовтня, стартувала нова місія для допомоги дітям з усієї України з найскладнішими патологіями голови, шиї і кисті. Про це повідомили у Міжрегіональному центрі лікування дітей з розщілинами губи і піднебіння.

Мета візиту фахівців зі США – продовжити допомогу дітям і їх лікарям, щоб найсучасніша допомога стала можливою в Україні. Для цього американські хірурги навчають найновіших методик, які пізніше львівські хірурги зможуть використовувати постійно

Читайте також: Львівські офтальмологи прооперували 8-річного хлопчика із патологією 

Разом з командою «Охматдиту» вони виконають складні хірургічні втручання. Для цього хірурги попередньо відібрали 50 дітей до 18 років, в яких є надскладні вади обличчя і яким раніше не змогли допомогти в Україні. Йдеться про вроджені вади голови і шиї, складні генетичні синдроми, травми, судинні мальформації та ін. Найменшому пацієнту всього 8 місяців. Діти приїхали з усієї України, зокрема з тих регіонів, де ведуться військові дії. 

Додамо, що троє лікарів з американської команди мають українське коріння. Медики кажуть, що відчувають своїм обов’язком допомагати землякам. Це вже п'ятий візит американських колег до Львова. 

Нагадаємо, щелепно-лицеві хірурги Львівської обласної дитячої клінічної лікарні «Охматдит» прооперували 5-місячну дівчинку із надскладною вродженою вадою верхньої губи, якій було складно навіть їсти. 

Юлія Кметик

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!