Львівські медики врятували хлопчика, який не міг дихати

432 0
Отвір трахеї пацієнта був менший за 2 мм.
Фото: Перше ТМО

Фото: Перше ТМО

У львівській лікарні святого Миколая медики врятували 9-річного хлопчика, який не міг дихати. У нього було патологічне звуження трахеї – отвір був менший за 2 мм. Про це повідомили у лікарні.

«Спеціалісти негайно провели первинне обстеження і виявили в дитини звуження трахеї. Отвір у дихальних шляхах був менший за 2 мм — при нормі 1-1,4 см. У будь-який момент хлопчик міг задихнутися. Однак, до того як провести втручання лікарям потрібно було дообстежити дихальні шляхи напряму. І це стало викликом. Бо вводити зайвий предмет — не можна. Є ризик набряку в зоні звуження трахеї. А це неминуче призвело б до летального кінця. », – йдеться у повідомленні.

Читайте також: У Львові прооперували восьмимісячне немовля з важкою формою епілепсії

Під час проведення операції пацієнту видалили патологічне звуження та зшили обидва кінці трахеї. Під час втручання анастезіологи інтубували трахею хлопчика — забезпечили безперервну вентиляцію легень. Вже на 15-тий день Артем повернувся додому.

Нагадаємо, що львівські медики провели операцію на мозку з пробудженням – хлопець мав бути при свідомості під час найважливішої частини операції. 

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!