Львівські медики виявили у чоловіка рідкісну патологію, з якою він прожив 20 років

28428 0
Синдром Ігла у чоловіка проявився у 18-річному віці.
Фото: КЛШМД

Фото: КЛШМД

У Львові врятували чоловіка з рідкісним синдромом Ігла. Уродовж 20 років лікарі не могли пояснити раптові оніміння кінцівок, сильний біль у горлі при ковтанні, стискання тіла, стрибки тиску. Два тижні тому у чоловіка виявили небезпечний відросток скроневої кістки в анатомічно складних місцях, що міг спричинити інсульт. Про це повідомили у пресслужбі клінічної лікарні швидкої медичної допомоги.

Читайте також: Львівські медики врятували 55-річного чоловіка з гнійною патологією хребта

Недуга у пацієнта Тараса проявилася у 18-річному віці, коли раптово оніміли кінцівки і він мало не потрапив в ДТП. Зі слів медиків, хвороба перешкоджала його музичній кар’єрі – під час співу у нього збільшувався тиск на важливі судини, через що біль ставав сильнішим. Лише два тижні тому, після численних обстежень, у чоловіка виявили небезпечний відросток скроневої кістки. Потріно було термінове оперативне втручання.

Читайте також: Львівські лікарі врятували чоловіка з важкою травмою голови

«Усього 3 мм до сонної артерії та 6 мм до нервового сплетіння вимагали точності рухів . За допомогою зовнішнього доступу спеціалісти відділення щелепно-лицевої хірургії виділили всі життєво важливі артерії і відсікли шиловидний відросток ультразвуковою установкою «П’єзотомом». Та врешті видалили усю окостенілу зв’язку розміром 8 см», – коментують у лікарні.

До речі, пацієнта з таким синдромом у лікарні швидкої медичної допомоги оперували вперше. Після видалення небезпечного відростка у чоловіка зник ниючий біль та раптові оніміння кінцівок.Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!