Пільговики у Львові надалі їздитимуть безкоштовно у громадському транспорті

5398 1
Перевізники сподіваються, що міська влада збільшить суми відшкодування на перевезення пільгових категорій у громадському транспорті.
фото: alltransua.com

фото: alltransua.com

У Львові перевізникам обіцяють відшкодовувати кошти за перевезення пільгових категорій населення, тому пільговиків у громадському транспорті продовжать возити безкоштовно. Про це на прес-конференції повідомив голова Асоціації перевізників Львівщини Іван Велійка.

Він заявив, що міський голова Андрій Садовий пообіцяв їм, що місто надалі компенсуватиме перевізникам витрати на перевезення пільгових категорій з подальшим збільшенням суми відшкодування.

Читайте також: Чому проголошена Урядом монетизація пільг є фікцією

Відтак перевізники, які працюють у Львові, поки що відмовляться від запровадження монетизації пільг на транспортні перевезення.

«Після довгих переговорів органи місцевого самоврядування Львова почали відшкодовувати перевізникам кошти за пільгові перевезення, які були здійсненні у першому півріччі 2018 року. Ми сподіваємось, що на найближчій сесії буде прийнято рішення стосовно збільшення суми коштів на відшкодування перевізникам пільг на проїзд транспорту», – заявив під час прес-конференції Іван Велійка.

Він також додав, що монетизація пільг на проїзд у Львові має запрацювати з початку 2019 року.

Нагадаємо, що у Асоціації перевізників Львівщини заявили про впровадження монетизації з 1 червня. Натомість заступник міського голови з питань ЖКГ Сергій Бабак раніше зауважив, що у бюджеті немає на це коштів. Пізніше представники Львівської ОДА та перевізників домовилися, що монетизація не стосуватиметься учасників АТО, які й надалі користуватимуться пільгами на проїзд у міських, приміських та міжміських автобусах Львівщини.

Назар Притула


Читайте також:
1 Червня, 2018 23:38
Натпліч Про пенсіонерів ані слова багаті люди пенсіонери!!!!!!!!!!!48218
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!