Львівські пластуни отримали Вифлеємський вогонь миру від польських харцерів. Фото

1081 0
Вогонь передали у пункті пропуску «Гребенне – Рава-Руська».
Фото: Галицька митниця Держмитслужби

Фото: Галицька митниця Держмитслужби

Сьогодні, 19 грудня, члени львівського осередку «Пласту» отримали від польських харцерів Вифлеємський вогонь миру, що передаватимуть далі Україною. Про це повідомляє пресслужба Галицької митниці.

«З рук в руки, від одного скаутського осередку до іншого Вифлеємський вогонь здолав безліч кордонів і потрапив до України. Польські харцери передали його колегам із львівського осередку Національної скаутської організації «Пласт», – ідеться в повідомленні.

Фото: Галицька митниця ДФС

Вифлеємський Вогонь Миру постійно горить у Вифлеємі на місці народження Ісуса Христа. Вогонь перевозять до Європи скаути Австрії, а далі скаутською естафетою розповсюджують його по цілому світу. Така традиція виникла 1986 року.

Пластуни Львівщини переймають Вогонь від харцерів Польщі і перевозять його до сіл та містечок області, а далі – Україною.

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!