Львівського підприємця оштрафували на понад 40 тис. грн за торгівлю російськими книжками

5559 3
Окрім того, у нього не було дозвільних документів.
фото ілюстративне: соцмережі

фото ілюстративне: соцмережі

У Львові 25 вересня представники Держкомтелерадіо за сприяння СБУ виявили та припинили торгівлю книжками, що мають походження з території держави-агресора. Про це повідомляє пресслужба Держкомтелерадіо.

У ФОП Ростислава Касіяна вилучили книжки та наклали на нього штраф у розмірі 41 тис. 730 грн.

За даними системи Youcontrol, Ростислав Касіян займається підприємництвом вже понад 20 років. Основна його діяльність – торгівля книгами в спеціалізованих магазинах.

Читайте також: Російське видавництво видало книжки львівської письменниці

У коментарі Tvoemisto.tv підприємець зазначив, що не хоче обговорювати цей випадок.

«Просто життейська справа. Чисто випадково потрапила не та книжка», – сказав Ростислав Касіян.

1 січня 2017 року набув чинності закон, згідно з яким видавнича продукція, що має походження або виготовлена та/або ввозиться з території держави-агресора, тимчасово окупованої території України, може розповсюджуватися в Україні за умови наявності відповідного дозволу. У 2019 році уповноважені посадові особи Держкомтелерадіо склали 20 протоколів за таке порушення.

Олександра Бодняк


Читайте також:
1 Жовтня, 2019 08:45
666 ... на порушення у продажі книжок протоколи складають "уповноважені особи Деожкомтелерадіо" ... це шедеврально , це -- плявааще ! ... Слава Україні ! ...
30 Вересня, 2019 22:09
Юрій Олександра Бодняк, Ви з подачі можновладців, як папуга, повторюючи їх слова, обманюєте людей!!!
Ніяких дозволів на реалізацію немає. Необхідно тільки мати дозвіл на ввезення книг і то,якщо більше 10 примірників. Держтелерадіо створило РЕКЕТ книжкового бізнесу!!!
30 Вересня, 2019 16:22
666 ... вже час штрафувати за любу таку торгівлю ... книжками ...бо торгівля , то є торгівля ... землею України , її надрами і т.п. ... а от книжками -- ЗАСЬ !!! ... Слава Україні ! ...
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!