Маршрут тролейбуса №22 у Львові продовжать до автовокзалу

5729 1
Запустити тролейбуси №22 за новим маршрутом планують уже в січні.
Фото: Андрій Бойко

Фото: Андрій Бойко

На початку наступного року маршрут тролейбуса №22 продовжать до автовокзалу на Стрийській. Про це Tvoemisto.tv повідомив речник ЛКП «Львівелектротранс» Іван Бондар.

Читайте також: Для Львова хочуть придбати ще 40 вживаних берлінських трамваїв

Нині тролейбус №22 курсує від ЛНУ імені Івана Франка до вул. Академіка Підстригача. «Львівелектротранс» уже почав монтувати тролейбусну контактну мережу на вулиці Науковій, зокрема 300 м мережі, що дозволять тролейбусу повернути зі Стрийської на Наукову.

Тролейбус №22 за новим маршрутом планують запустити до кінця січня 2020 року. З 16 грудня на маршруті курсуватиме 11 вагонів. Крім цього, за цим маршрутом курсуватимуть тролейбуси з першої партії нових «Електронів».

Читайте також: «Львівелектротранс» отримав перші 10 тролейбусів «Електрон». Фото дня

Нагадаємо, з 1 липня у Львові змінили нумерацію тролейбусів, додавши до наявних номерів число 20.

Вікторія Ейсмунт

Новина підготовлена в межах спецпроекту «Рік комфортного пересування». Партнер проекту — компанія EasyPay — найбільший небанківський оператор платіжних та фінансових сервісів в Україні. Свої ідеї та пропозиції для вдосконалення міської мобільності можете надсилати за адресою: Tvoemisto.tv@gmail.com, у темі листа зазначивши «Рік комфортного пересування у Львові». Важливі думки ми опублікуємо на сайті та озвучимо під час експертних дискусій.


Читайте також:
11 Грудня, 2019 23:18
Олександр А який в цьому сенс? Годі дочекатись того тролейбуса. Вони як їздили в стилі "табун", так і надалі будуть іздити.
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!