Міськрада опублікувала проєкт мирової угоди з Григорієм Козловським

2482 0
Сума у 18 млн грн для компенсації місту за ринки була встановлена на підставі висновків про вартість об’єкта оренди, затверджених наказами ще у 2017 році.
Фото: Westnews.info

Фото: Westnews.info

Львівська міська рада опублікувала проєкт мирової угоди між нею та компаніями «Дари Львівщини», «Винниківський шлях», «Галицький шлях». Угода передбачає, що за компанією «Дари Львівщини» визнається право власності на майнові комплекси двох ринків «Винниківський» та «Підзамче», а також право постійного користування ділянками під ними – тобто безстрокове і без сплати орендної плати. Про це повідомляють на сайті Наші гроші.

Читайте також: Фірма Козловського звела приватний пологовий на Раппопорта. Чи є тут відхилення від проєкту

Сума у 18 млн грн для компенсації місту за ринки була встановлена на підставі висновків про вартість об’єкта оренди, затверджених наказами ще у 2017 році, тобто майже чотири роки тому. Так, ринок «Винниківський» за тодішнім висновком коштував 10,06 млн грн, а «Підзамче» – 7,482 млн грн. Повний текст мирової угоди тут.

У мировій угоді вказано, що міськрада визнає, що «Дари Львівщини» отримали це майно у власність у результаті реорганізації міського державного комунального підприємства «Екоплід». Однак, як раніше наголошувала міськрада, в тому числі й під час розгляду справи в Мін’юсті, – у договорі купівлі-продажу були вказані лише оборотні матеріальні засоби, а не нерухомість. Щодо правонаступництва, то «Дари Львівщини» передали лише право постійного користування землею, яке в подальшому й забрали ухвалою ЛМР.

Читайте також: Донька Григорія Козловського привласнила два львівські ринки

У разі затвердження мирової, Львівська міська рада заявить про те, що не має і не матиме у майбутньому жодних претензій до «Галицький шлях» і «Винниківський шлях» з приводу предмету спору у судовій справі № 914/1401/20 про витребування майна ринків і навіть не вимагатиме відшкодування судових витрат.

Нагадаємо, «Дари Львівщини» записане на доньку депутата Львівської облради Григорія Козловського, а дві інші компанії контролює сам Григорій Козловський і депутат Львівської міської ради від ЄС та адвокат Козловського Олексій Різник.

Додамо, що ринки «Винниківський» та «Підзамче» є комунальною власністю, відповідно до ухвали Львівської міської ради від 1996 року.

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!