
27 жовтня 2021, 15:12
27 жовтня 2021, 15:12
На фоні лікарень в інших містах, де вже не вистачає місця невакцинованим хворим на Covid-19, у Моршині на Львівщині тільки 22 хворих, й всі вони лікуються вдома. Весною у цьому курортному містечку провели експеримент з масової вакцинації. Тепер майже 75% населення щеплені. А до масового поширення штаму Дельта у Моршині взагалі майже не хворіли.
Читайте також: «Обдзвонювали всіх». Як живе містечко, де вакцинували найбільше людей
Користувачі вже прозвали цю масову вакцинацію «моршинським дивом» і заполонили соцмережі мемами. ВВС. Україна опублікувала деякі з них. Зокрема, мешканці інших міст, де вакцинованих значно менше, заздрять моршинцям:


Користувачі пишуть, що пора переїжджати.


Хтось порівнює Моршин із неприступною фортецею для Covid-19.

Фейсбук-спільнота «Останній капіталіст» переймається, як же «моршинське диво» сприймуть антивакцинатори?

Але письменник і перекладач Остап Українець не поспішає святкувати. На його думку, ми можемо не знати багато подробиць про Моршин.
Тvoemisto.tv підготувало репортаж із курортного Моршина про те, як там вдалося вакцинувати понад 70% дорослого населення. Детальніше читайте у матеріалі.
Нагадаємо, щоб коронавірусна інфекція не розповсюджувалась, потрібен колективний імунітет. Його вдасться досягти лише за умови щеплення 70% населення. Чи вдасться це зробити, досліджувало Tvoemisto.tv.
Коментарі
Поки що немає коментарів. Будьте першим, хто залишить свій відгук!
Читайте також
Контент
Рубрики
Розроблено:
Levprograming
За умови повного або часткового використання iнформацiї гіперпосилання на tvoemisto.tv є обов'язковим. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Думка редакцiї може не збiгатися з думкою авторiв.
© 2026 "Твоє місто"

