На дорогах Львівщини вже встановили 24 камери відеоспостереження

3276 1
У Львівській області встановили 24 камери відеонагляду на автомобільних дорогах загального користування державного значення.
фото: Inspired

фото: Inspired

Дороги державного значення Львівської області облаштували камерами відеонагляду. Їх встановили за рахунок коштів обласного бюджету. Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.

Згідно з повідомленням, в межах впровадження проекту «Безпека області» також планується влаштування понад 100 точок відеонагляду з аналітикою ISS. Камери встановлюватимуться на головних магістралях області, місцях концентрації ДТП та важливих транспортних розв’язках.

Читайте також: Школи Львова обладнають камерами відеоспостереження

Нагадаємо, що в місті триває кампанія «Безпечні дороги», спрямована на покращення ситуації з безпекою руху. #безпечні дороги – соціально-інформаційний проект медіа-хабу «Твоє Місто» за участі соціальної ініціативи УГКЦ «Хтось не зробить» та Патрульної поліції Львівщини, спрямований на покращення ситуації з безпекою руху в місті Львові.

Заходи, що реалізовуються в межах проекту – серія публічних дискусій про виклики та проблеми в дотриманні правил дорожнього руху, просвітницька кампанія в медіа, соціологічні дослідження, покращення інфраструктури міста, популяризація світловідбивних елементів, навчання школярів основам безпеки руху в школах Львова; тренінги та семінари з батьками учнів; соціальна візуальна реклама та пам’ятки, співпраця з храмами міста, інше.

Партнери кампанії –  група автомобільних компаній AriaGroup (офіційний дилер BMW, Volkswagen, Nissan, Honda, Seat), мережа магазинів Вухо.ком, LvivInternationalRotaryClub, радіо Львівська Хвиля.


Читайте також:
10 Березня, 2018 19:30
Євген І де ці камери стоять?
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!