На двох вулицях Львова з’являться гумові делініатори

5622 0
Таким чином у місті хочуть запобігти простоям трамваїв.
Ілюстративне фото: Центр організації дорожнього руху Києва

Ілюстративне фото: Центр організації дорожнього руху Києва

Міська комісія з безпеки дорожнього руху погодила встановити гумові стовпці на частині вулиці Богдана Хмельницького та на площі Франка, аби пришвидшити рух трамваїв та уникнути простоїв. Відповідне рішення прийняли на засіданні вчора, 10 квітня.

Читайте також: На частині вулиці Свєнціцького встановлять бетонні делініатори

На початку вулиці Богдана Хмельницького біля площі Старий Ринок стовпці встановлять, аби прискорити рух трамваїв та запобігти паркуванню автомобілів на коліях. За словами головного спеціаліста відділу паркування управління транспорту ЛМР Костянтина Баранюка, трамваї №6 та №5 найчастіше простоюють саме у цьому місці.

На площі Франка гумовими делініаторами розділять трамвайні колії зустрічного руху з усіх трьох сторін площі.

«Недавно пустили трамвай №4, який їде на Вітовського, а деякі водії за звичкою їдуть назустріч трамвайні колії, щоб потім поїхати далі в центр. Це утруднює трамвайний рух», – каже Костянтин Баранюк.

Читайте також: Біля львівського університету Франка облаштують ще одну смугу для громадського транспорту

Делініатор гнучкий і не пошкоджує транспорт. Один такий стовпчик коштує у межах 600 грн. Додамо, що останні півроку у Києві почали активно застосовувати гумові делініатори, аби відділити смуги для громадського транспорту та забрати хаотичне паркування з вулиць.

Вікторія Ейсмунт

Новина підготовлена в межах спецпроекту «Рік комфортного пересування». Партнер проекту — компанія EasyPay — найбільший небанківський оператор платіжних та фінансових сервісів в Україні. Свої ідеї та пропозиції для вдосконалення міської мобільності можете надсилати за адресою: Tvoemisto.tv@gmail.com, у темі листа зазначивши «Рік комфортного пересування у Львові». Важливі думки ми опублікуємо на сайті та озвучимо під час експертних дискусій.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!