На Львівщині скорочується частка збиткових підприємств

2095 0
Частка збиткових підприємств у 2016 році скоротилася на 2% у порівнянні з 2015 роком. Про це свідчать дані Головного управління статистики у Львівській області.
Фото: gurt.org.ua

Фото: gurt.org.ua

«Прибуток становив 6662,4 млн грн і проти 2015 року збільшився на 18,5%. Збитків допущено на суму 5828,6 млн грн (удвічі менше, ніж за 2015 рік)», — йдеться у експрес-випуску Львівського головстату. До нього включені попередні фінансові результати великих та середніх підприємств до оподаткування.  
 
Найбільше збиткових підприємств у сфері мистецтва, спорту, розваг та відпочинку — 87,5% у порівнянні з 75% у 2015 році, а також у сфері інформації та телекомунікацій — 12,5% проти 4,2 у 2015 році. 
 
Найбільше скоротилася кількість збиткових підприємств у сфері охорони здоров’я та надання соціальної допомоги — на 18% у порівнянні з 2015 роком. Попри це, фінансовий результат галузі за рік залишається від’ємним. На 17% зменшилася кількість збиткових підприємств у сфері тимчасового розміщення та організації харчування. 
 
 
Статистика на цьому етапі не включає діяльність банків та сільськогосподарських підприємств. 
 
Опублікувала Зоя Красовська
Графік: Головне управління статистики
у Львівській області 

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!