На Львівщині за 10 млн гривень відкрили навчальний центр легкої промисловості

1445 0
Центр відкрили за кошти донора, міського та обласного бюджетів.
фото: максим козицький

фото: максим козицький

У середу, 15 травня, на Львівщині відкрили навчально-практичний центр легкої промисловості, де всього за 4 тижні можна підвищити рівень кваліфікації чи здобути професію з нуля. Про це повідомив голова Львівської ОВА Максим Козицький. 

Запрацював НПЦ на базі Львівського професійного коледжу моделювання і ресторанної справи, де навчаються понад 700 майбутніх фахівців у сферах легкої промисловості, громадського харчування, індустрії краси і моди. У новий центр інвестували майже 10 мільйонів гривень. Це кошти донора, міського та обласного бюджетів.

За словами голова ОВА, за ці гроші зробили ремонт, закупили сучасне обладнання та меблі і на площі майже 350 квадратних метрів облаштували цілий комплекс майстерень: розкрійну, швейну, трикотажну, кабінет комп’ютерного проєктування одягу, кабінет моделювання швейних виробів, окремий склад. Тобто, маємо повний цикл виробництва, як на справжньому підприємстві.

Цей навчально-практичний центр уже 48 у області. 

Нагадаємо, 24 січня у Львові відкрили навчально-практичний центр на базі вищого професійного училища комп’ютерних технологій та будівництва. Його створили на базі державного професійно-технічного навчального закладу – Львівського вищого професійного училища комп’ютерних технологій та будівництва.

________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 

+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!