На межі Львівщини встановили вітряк, який стане частиною нової вітрової електростанції

1379 0
Встановлена вітротурбіна має потужність у 4.8 МВт.
Фото: Українська Вітроенергетична Асоціація

Фото: Українська Вітроенергетична Асоціація

На межі Львівської та Закарпатської областей встановили вітряк, який стане частиною нової вітрової електростанції. Про це повідомила Українська вітроенергетична асоціація. 

«Встановлення першої вітротурбіни – важливий етап у реалізації будь-якого вітроенергетичного проєкту. Наступним кроком є підключення до електричної мережі, і генерація електроенергії для споживачів», – йдеться у повідомленні асоціації. 

Загальна потужність майбутної ВЕС становитиме 80 МВт, чого вистачить для забезпечення щорічного забезпечення екологічно чистою електроенергією майже 50 тисяч домогосподарств.

Читайте також: В теплиці за 68 млн євро на Львівщині будуть вирощувати овочі 

Окрім того, договір про соціальне партнерство укладений між вітряним парком «Островський» та Нижньоворітською громадою, передбачає направлення 3% доходу від продажу електроенергії до бюджету громади, що в щорічному еквіваленті дорівняє 1,5 мільйонам гривень. 

Нагадаємо, що на Львівщині працюють над створення нового природного парку «Опілля», розмір якого сягатиме понад 16,5 тисяч гектарів.

Володимир Федорович

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!