На Зеленій збудують житлово-офісний комплекс. Візуалізація

4309 0
Висота будівель не має перевищувати 42 м.
Візуалізація ЛМР

Візуалізація ЛМР

У Львові на вулиці Зеленій, 151 збудують житлово-офісний центр із підземним паркінгом та вбудованими об’єктами обслуговування зі знесенням наявних споруд. Відповідні містобудівні умови та обмеження на проектування об’єкта будівництва затвердили на виконкомі Львівської міської ради сьогодні, 2 листопада.

За цільовим призначенням ділянки належать до для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури та є зоною багатоповерхової забудови.

Висота будинків не має перевищувати 42 м, а відсоток забудови — 40%. Регламентована щільність населення — 450 людей на га.

Місце, де планують збудувати житлово-офісний комплекс

Замовником будівництва є ТзОВ «Реновація», яке згідно з даними Youcontrol належить Ірині Камінській. Їй належить також «Екотель» на вулиці Сахарова та ТОВ «Ренесанс-Центр».

Вікторія Ейсмунт

Візуалізація ЛМР


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!