НМТ у 2024 році. Коли та у якій формі складатимуть

1072 0
У 2024 вступники складатимуть іспит із чотирьох предметів.
Фото умовне

Фото умовне

В Україні визначили дати проведення Національного мультипредметного тесту. Вступники складатимуть іспит з 14 травня до 19 липня. У цей період відбудеться й основна, і додаткова сесії. Про це повідомив міністр освіти і науки України Оксен Лісовий. 

За його словами, вже затвердили кількість і форми тестових завдань, а також схеми нарахування балів. Інформацію про це, а також про структуру і зміст тестів, завдання минулих років можна знайти на сторінках Українського центру оцінювання якості освіти за посиланням

У 2024 вступники складатимуть іспит із чотирьох предметів. Три обов’язкових, а один — на вибір. Кількість обов’язкових предметів цьогоріч збільшилася через історію України.

Читайте також: Верховна Рада збільшила кількість предметів ДПА

«Знаю, що тестування з чотирьох предметів протягом одного дня може бути чималим навантаженням. Але вкотре наголошую, що це робимо передусім заради безпеки вступників та створення для всіх рівних умов. Така модель дає можливість вступникові з’явитися в пункті тестування лише один раз. Особливо актуально це для тих, хто змушений їхати для складання НМТ до сусіднього населеного пункту. До того ж, більше сесій = більша вірогідність потрапити на повітряну тривогу», – прокоментував міністр. 

Нагадаємо, у Міністерстві освіти та науки України оприлюднили деталі, що стосуються проведення Національного мультитесту-2024. Про це можна прочитати за посиланням

Володимир Федорович

 ______________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!