Отримати посвідчення водія відтепер можна за спрощеною процедурою

2347 0
Відповідну постанову прийняли на засіданні уряду 10 травня.

Кабінет міністрів України спростив процедуру навчання та отримання посвідчення водія у Сервісних центрах МВС. На засіданні уряду 10 травня прийняли постанову «Про навчання водіїв та державну реєстрацію транспортних засобів у період дії воєнного стану в Україні». Про це повідомила пресслужба МВС.

Нормативний акт має забезпечити:

  • можливість громадянам, які переїхали тимчасово жити в інше місце (регіон), скласти практичний іспит у будь-якому сервісному центрі МВС, незалежно від того, у якому складали теоретичний іспит.
  • можливість навчання з теоретичної підготовки осіб, які проходять підготовку, перепідготовку й підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів за допомогою засобів інформаційно-комунікаційного зв'язку (Zoom, Skype, Google meet тощо).
  • можливість громадянам, які переїхали тимчасово жити в інше місце (регіон), отримати посвідчення водія в будь-якому сервісному центрі МВС, незалежно від місця складання теоретичного та/або практичного іспитів.
  • скорочення терміну навчання для майбутніх водіїв на категорії В (легкові авто) та C1, C, С1Е, СЕ (вантажні авто з причепом) шляхом зменшення на 20% теоретичної частини (шляхом ущільнення викладання таких тем, як «Будова і технічне обслуговування ТЗ», «етика водія ТЗ» тощо).
  • можливість повернути свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, виданого за заявою його власника на ім’я особи, яка їде за кордон, протягом десяти днів з дня повернення цієї особи з-за кордону до будь-якого сервісного центру МВС.

 

Читайте також: Як переселенцю знайти роботу у Львові 

Нагадаємо, що у застосунку «Дія» знову активні посвідчення водія і свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу. Від початку повномасштабного вторгнення росії документи приховали у цілях безпеки.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!