Отримувачам субсидій, які мають борги за комуналку, «живі» гроші не даватимуть

2033 0
Але на незаконно нараховані облгазами заборгованості під час призначення субсидій не зважатимуть.
ілюстративне фото: УНІАН

ілюстративне фото: УНІАН

Кабінет міністрів ухвалив постанову, в якій визначає спосіб виплати субсидій пільговикам, які мають заборгованість за комунальні послуги. Про це повідомляє прес-служба Мінсоцполітики.

Монетизація субсидій передбачає, що люди можуть отримати кошти або на картку Ощадбанку разом з пенсією, або через грошовий переказ в Ощадбанку. Та після 1 травня ті, хто станом на початок місяця матимуть заборгованість за оплату комунальних послуг будуть переведені на безготівкову форму виплати субсидій.

Читайте також: Кому у травні потрібно повторно подати заяву на субсидію. Перелік

Відтак, кошти надходитимуть не на рахунок пільговика, а переказуватимуться на рахунок Мінсоцполітики в Ощадбанку, а потім – виконавцям комунальних послуг згідно з реєстрами нарахувань. Але для нарахування субсидії потрібно буде погасити борг.

Водночас у Мінсоцполітики зазначають, що борги за газ, що виникли через коефіцієнт приведення до стандартних умов, що його запровадила низка облгазів, не враховуватимуть. Облгази зобов'язали подати в управління соцзахисту інформацію щодо застарілих боргів без урахування сум, що накопичились через зазначені коефіцієнти.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!