Львівські патрульні використовуватимуть нові пристрої вимірювання швидкості. Як це працюватиме

3370 0
Цей пристрій може вимірювати швидкість на відстані до 1200 метрів.
фото укрінформ

фото укрінформ

В Україні з понеділка, 8 жовтня, у місцях концентрації ДТП та на аварійно-небезпечних ділянках доріг міжнародного значення патрульні поліцейські почнуть використовувати засоби для контролю за дотриманням водіями встановлених швидкісних режимів – портативні пристрої вимірювання швидкості TruCam, повідомляє прес-служба МВС.

Як уточнив у коментарі Tvoemisto.tv речник Патрульної поліції Львівщини Мар'ян Шпитак, ці пристрої вже є в наявності у львівських патрульних, використовувати їх почнуть після презентації 8 жовтня у Києві.

TruCam будуть використовувати виключно на ділянках доріг, де встановлені відповідні дорожні знаки, а перелік таких місць буде в у відкритому доступі. У місцях фіксації порушень швидкості також будуть перебувати службові авто з увімкненими маячками синього кольору.

Читайте також: Як зробити дорогу дитини зі школи додому безпечною. Пам’ятка для батьків

Інформація щодо ділянок доріг, де зареєстровано найбільшу кількість ДТП у зв’язку з перевищенням водіями швидкості руху та місць використання приладів TruCam, згодом оприлюднять на офіційних сайтах НПУ та ДПП, а також у Facebook.

Протягом першого тижня патрульна поліція буде використовувати TruCam у пілотному режимі з метою профілактики, щоб учасники дорожнього руху звикли до нововведення.

«З метою запобігання зловживань та корупційних ризиків, портативний пристрій TruCam містить алгоритм шифрування AES, що робить неможливим втручання в роботу системи та будь-яке корегування даних», – йдеться у повідомленні.  

Читайте також: Нічні пси. Репортаж з полювання на водіїв-пияків у Львові

Також служба моніторингу Департаменту патрульної поліції буде контролювати кількість складаних адміністративних матеріалів та кількість збережених відео.

TruCam має лазерне наведення, що дозволяє вимірювати швидкість на відстані до 1200 метрів, працює до 15 годин без підзарядки. Має карту пам’яті на 16 тисяч відеороликів чи 40 тисяч фото. Робить до 3 фотокадрів на секунду. Має два режими – автоматичний та ручний. Крім того, обладнаний GPS-датчиком.

Читайте також: Наскільки безпечно біля тебе на дорогах Львова. Он-лайн тест.

Нагадаємо, в Україні дозволили використовування більш сучасних засобів вимірювальної техніки контролю безпеки дорожнього руху, а саме засобів визначення просторово-часових координат транспортних засобів та засобів фото- і відеофіксації порушень правил дорожнього руху в автоматичному режимі.

#Безпечні дороги – кампанії, спрямована на безпеку дорожнього руху, яка була розпочата наприкіці минулого року медіа-хабом «Твоє Місто» в співпраці з соціальною ініціативою УГКЦ «Хтось не зробить», Патрульною Поліцією Львівщини та Львівською міською радою. За підтримки соціально відповідального бізнесу, зокрема компанії «Арія Моторс», «Вухо.ком» та радіо-патнера кампанії – Радіо «Львівська Хвиля» було проведено цілий цикл соціально-інформаційних акцій та заходів, які дали позитивні результати. На закінчення 1 півріччя за даними  статистики суттєво скоротилася  кількість важких ДТП і вдвічі зменшилася кількість смертельних випадків в місті. Протягом літа було прийнято рішення про розширення кампанії#Безпечні дороги на Львівську область. «За підтримки партнерів та у співпраці з програмами Львівської обласної державної адміністрації ми розраховуємо на позитивну динаміку в межах області, що дасть можливість максимально задіяти всі фактори безпеки та реально зменшити кількість важких ДТП» - говорить Тарас Яценко, керівник медіа-хабу «Твоє Місто».


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!