Педіатр: найбільше алергій там, де найвищий рівень гігієни

2263 0
Що стерильніші умови життя дитини, то більше у неї алергії.

Наймоднішою гіпотезою щодо виникнення алергічних реакцій на сьогодні є гігієнічна, розповів в ексклюзивному інтерв’ю Tvoemisto.tv завідувач педіатричним відділенням Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру Ярема Возниця.

Читайте також: Їж, що дають. Чи матимуть львівські діти-алергіки окреме меню?

«Чим у більше стерильних умовах і чистоті росте дитина, тим більше у неї алергії. Доведено в науковій медичній, зокрема шведській, літературі, що дитина, яка смокче «дурника», якого ніколи не мили, здоровіша від тієї, яка смокче стерильний або взагалі не смокче», – розповів  лікар.

За його словами, в Нью-Йорку одна з найкращих у світі вода в кранах і там вважається, що найвищий відсоток населення хворий на алергію – говорять навіть про 70-80 відсотків, відтак гігієнічна гіпотеза знаходить своє обґрунтування.

Ярема Возниця також зауважив, що розвитку алергій може сприяти і модифікована їжа. 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!