Коли почнуть будувати платну дорогу Львів-Краковець

2676 0
Поки що в уряді розробляють техніко-економічне обґрунтування двох доріг.
фото: Inspired

фото: Inspired

Старт робіт з будівництва платних доріг Львів - Краковець і Київ - Біла Церкdа можливий не раніше 2019 року, заявив міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

«Наразі розробляється технічно-економічне обґрунтування для двох потенційних ділянок - це Львів-Краковець і Київ-Біла Церква. Після цього ми зможемо перейти до спілкування з потенційними інвесторами і провести тендерні процедури. Ми прогнозуємо, що ці речі будуть тривати упродовж 2018 року, і в 2019-му ми можемо говорити про початок фізичних робіт», – цитує слова міністра «Укрінформ».

Читайте також: Львів та Одесу з’єднає сучасна автомагістраль

Урядовець зауважив, що процес сповільнюють декілька чинників. Зокрема, за словами міністра, у європейській практиці - 90% фінансування таких проектів забезпечує держава, а по-друге, трафік автомобілів в Україні достатньо невисокий.

«Дорожній фонд може бути гарантією повернення коштів інвестору у разі недостачі трафіку. Це прозора формула, яка повсюдно працює в Європі. Я сподіваюся, що перші пілоти будуть успішними, це ділянки від 50 до 100 км довжиною, і тоді ми зможемо говорити про ефективну модель платних доріг для України», – підсумував Омелян.

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!