Понад 40% водіїв приміських маршруток Львівщини не вмикають валідатори для безготівкової оплати

1187 0
Загалом приватним перевізникам наразі встановили 939 валідаторів.
ФОТО: ЛЬВІВСЬКА ОВА

ФОТО: ЛЬВІВСЬКА ОВА

Щодня на Львівщині 43% водіїв приміського громадського транспорту області не вмикають валідатори для безготівкової оплати, коли розпочинають робочу зміну. Про це повідомив інвестор з впровадження безготівкової оплати на Львівщині «Е-квиток на Львівщині/Smart Ticket Technology». 

«Тобто з 939 загалом встановлених валідаторів всередньому щодня відкрито зміни лише на 46%. Однак, тут потрібно врахувати, що не всі автобуси, на яких становлено обладнання, щодня виходять на маршрути, а також є резервні транспортні засоби. З усіх встановлених валідаторів виїжджають у рейс приблизно 81%», – йдеться у повідомленні.  

Окрім того, у п’яти приватних перевізників показник середньомісячного співвідношення відкритих змін водіями до середньої кількості автобусів на лінії менший за половину. Найнижчі показники у ПП «Тур-Авто»(41%), ТзОВ «Міра і К»(42%) та ТзОВ «Автосвіт»(44%). 

Нагадаємо, що упродовж січня 2024 року на території Львівщини зробили понад 10 тисяч транзакцій безготівкової оплати проїзду. У грудні 2023 року таких операцій було лише 2 тисячі.

Володимир Федорович

____________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.  


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!