Понад 45% шкіл на Львівщині готові до очного навчання

1150 0
В області вже перевірили 80% навчальних закладів.

На Львівщині вже перевірили близько 80% закладів освіти щодо їхньої готовності проводити очне навчання та облаштованих укриттів. Із них 45% можуть організувати навчання в очному режимі. Про це повідомили у Державній службі якості освіти у Львівській області.

«У тих закладах освіти, у яких буде забезпечено безпечні умови перебування, навчання учнів можуть організувати очно (зараз маємо понад 45% таких закладів), в інших випадках – дистанційна форма навчання або поєднання очного та дистанційного навчання. Засновникам і керівникам шкіл потрібно забезпечити облаштування безпечного простору у закладі (укриття, запасні виходи) та провести превентивні заходи щодо мінної безпеки (інформування учнів, спільні заходи із залученням ДСНС)», – йдеться в повідомленні.

Читайте також: Без святкувань і скупчень учнів. Як у Львові розпочнуть новий навчальний рік

У закладі освіти рекомендують проводити тренування учнів та працівників щодо правил поводження під час повітряних тривог, евакуації, перебування у сховищі/укритті. Загалом, якою буде форма навчання у конкретній школі, визначатиме педагогічна рада закладу з врахуванням думки батьків. Крім того, керівники шкіл мають бути готові до того, щоб за потреби змінювати форми організації освітнього процесу та форми завершення навчання.

У службі додають, що школам варто продовжувати працювати в електронних журналах та з платформами, де розміщенні навчальні матеріали.

Навчання у закладах середньої освіти розпочнеться традиційно 1 вересня та триватиме до 30 червня 2023 року. Як відбуватиметься навчання учнів у новому навчальному році, залежатиме від безпекової ситуації в кожному населеному пункті.

Читайте також: Львівські школярі можуть вчитися по суботах, влітку або за ущільненою програмою

Нагадаємо, що про те, як навчатимуться львівські школярі з 1 вересня, як їх підготувати до загроз і убезпечити від них, чи будуть в учнів нові підручники, чого нового їх учитимуть під час війни, навіщо батькам треба комунікувати з керівниками шкіл та чи зароблятимуть учителі більше – у відеопроєкті «Тема тижня» на Тvoemisto.tv розповів керівник управління освіти ЛМР Андрій Закалюк.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!