Попри війну Київ продовжить своє членство у туристичній організації ICCA

713 0
Членство в асоціації є важливим, аби після перемоги залучати якомога більше міжнародних партнерів для розвитку туризму

Київ як столиця України продовжуватиме своє членство у ICCA (International Congress and Convention Association) – міжнародній асоціації, яка об’єднує провідних експертів у сфері сервісу, транспорту та організації міжнародних заходів. Про це повідомило Управління туризму та промоцій КМДА.

«Вже 60 років ICCA є ключовою ланкою, яка пов’язує діяльність індустрії туризму з ринком міжнародних зустрічей та обміну інформацією. Ставши членом ICCA у 2019 році, ми розпочали низку проєктів щодо розвитку MICE-туризму в Києві. Звісно, з огляду на російське вторгнення та воєнний стан в Україні наразі ми не маємо можливості проводити великі івенти світового рівня. Тому членство в асоціації є вкрай важливим, аби після перемоги залучати якомога більше міжнародних партнерів для створення масштабних конференцій, форумів, професійних семінарів, конгресів, презентацій тощо», – зазначила начальниця Управління Марина Радова.

Читайте також: Через війну кияни стали втричі менше їздити в метро

Вона висловила щиру вдячність керівництву ICCA за можливість у 2023 році лишатись членами такої престижної туристичної організації на безоплатній основі. За словами Марини Радової, така підтримка стовідсотково впливатиме на якісне відновлення туризму нашої столиці.  

Нагадаємо, через воєнний стан у Києві втричі зменшилась кількість туристів.

Станіслав Нестеренко

 

ТЕГИ: туризм, київ

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!