Проект магістралі Via Carpatia може отримати фінансування з ЄС

8301 0
Via Carpatia проходитиме через Львів та має з’єднати транспортні системи дев’яти країн Європи.
фото: karpatskijobjektiv.com

фото: karpatskijobjektiv.com

Проект автотранспортного маршруту Via Carpatia (Карпатський шлях) внесено в проект фінансового інструменту Європейського Союзу під заголовком «Об’єднуючи Європу», повідомляє «Польське радіо».

Міністр інфраструктури Польщі Анджей Адамчик звернув увагу, що назва Via Carpatia вперше з’явилася в документах Європейського Союзу формально як проект, який слід брати до уваги, й існує можливість отримати його часткове фінансування. Він додав, що заходи з метою просування цієї ініціативи починають приносити результати.

Нагадаємо, Via Carpatia – транспортна магістраль, яка має з’єднати всю Європу – з півночі на південь. Кінцевими пунктами маршруту стануть місто Клайпеда в Литві та місто Салоніки в Греції.

Читайте також: Транспортна магістраль Via Carpatia проходитиме через Львів та Київ. Візуалізація

В Україні магістраль проходитиме через Львів, Мостиська, Тернопіль, Чернівці, Луцьк, Ягодин, Рівне, Житомир, Вінницю, Коростень, Умань, Одесу, Київ.

Участь у проекті також беруть Польща, Болгарія, Чехія, Греція, Литва, Словаччина, Румунія та Туреччина.

Читайте також: Через перевал. Нова дорога скоротить шлях між Львівщиною та Закарпаттям

Раніше міністр інфраструктури і розвитку Польщі Анджей Адамчик заявив, що сьогодні всі країни хочуть будувати спільний шлях через Європу. Він також зазначив, що вартість одного кілометра дороги не перевищить середнього показника по Європі. За словами міністра Адамчика, усі країни, які беруть участь в проекті, мають намір зайнятися пошуком коштів на його реалізацію. 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!