Профспілки шахтарів Львівщини припинили голодування через затримки зарплат

1272 1
Станом на 16 січня зарплатна заборгованість перед «Львіввугілля» становить 317 млн 790 тис. гривень.
Фото: Михайло Волинець

Фото: Михайло Волинець

Після трьох діб голодування представники чотирьох шахт ДП «Львіввугілля» призупинили акцію протесту у будівлі ЛОДА. Про це на своїй сторінці у Фейсбуку повідомив голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець.

«Очільниця Регіональної організації Незалежної профспілки гірників України м. Червонограда Мирослава Кафтан повідомляє, що вчора і збоку влади, і з боку боржників підприємства ДП «Львіввугілля» було гарантовано виконання переліку зобов’язань, що мають вирішити питання зарплатної заборгованості перед працівниками ДП «Львіввугілля», – йдеться в повідомленні.

Читайте також: Посадовці «Львіввугілля» розтратили 7 мільйонів гривень

Представники чотирьох шахт ДП «Львіввугілля» оголосили голодування 22 січня у приміщенні Львівської ОДА через затримки зарплати. Голодування на знак протесту оголосили керівниця шахти «Лісова» у Червонограді Мирослава Кафтан та голови шахт «Межирічанська», «Степова» та «Червоноградська» Василь Лесняк, Василь Семканич та Валерій Бабій відповідно. Лідери профспілок вимагали, щоб виконувач обов’язків голови Львівської ОДА доповів президенту про критичну заборгованість та кризу галузі. Адже станом на 16 січня зарплатна заборгованість перед «Львіввугілля» становить 317 млн 790 тис. грн (грудень, листопад, частково жовтень 2019 року).

Додамо, що торік шахтарі Львівщини неодноразово оголошували безстрокові страйки через кількамісячну затримку зарплати та навіть перекривали міжнародні траси. У листопаді з державного бюджету виділили 1 млрд грн на зарплати гірникам України, зокрема для ДП «Львіввугілля» – 225 млн.



Читайте також:
24 Січня, 2020 15:03
666 ... 317 790 000 грн. ... це як тре було працювати керівництву , щоби за короткий термін( час , що минув після останнього розрахунку) отакий борг "напрацювати ! ... нечиста справа тут , відчуваю ... бо смердить від отаких "повідомлень " конкретно ... Слава Україні ! ...
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!