Рада Церков Львова надала рекомендації щодо святкування Вербної неділі і Великодня

10137 0
Щодо пошанування церковних атрибутів (у ці дні є підхід до Плащаниці), то просять вірян підходити, дотримуючись дистанції та всіх карантинних норм.
Фото: Конкурент

Фото: Конкурент

Рада Церков міста Львова надала рекомендації священнослужителям та мирянам усіх конфесій щодо святкування Вербної (Квітної) неділі та Великодня. Однією із важливих буде рекомендація духовенства перебувати вдома та молитисся онлайн. Освятити страви чи вербне галуззя теж можна буде онлайн після прочитання молитов.

«Якщо люди підуть до церкви на Вербну неділю чи на Великдень, то рекомендують перебувати більше на вулиці. Сподіваємося, цьому сприятиме погода. У церкві відстань між людьми має бути не менше 1,5 метра та слід всім мати засоби захисту. Також буде прохання до духовенства чи відповідальних осіб у церквах контролювати кількість людей біля входу у храм», – цитує директора департаменту «Адміністрація міського голови» Євгена Бойка пресслужба ЛМР.

Читайте також: Молитва долає всі віддалі. Владика Володимир Груца про освячення пасок і сповідь онлайн

Щодо пошанування церковних атрибутів (у ці дні є підхід до Плащаниці), то просять вірян підходити, дотримуючись дистанції та всіх карантинних норм. Пошанування будуть виконувати земним поклоном, без цілування святих ікон.

Освячення верби чи пасхальних наборів проводитимуть лише на вулиці з дотриманням дистанції. Також є рекомендація тим парафіям, які поряд з парками чи скверами, освячувати вербу та страви там. Щодо всіх інших богословських і канонічних питань, настоятелі церков вже будуть самі інформувати своїх парафіян про те, як потрібно дотримуватися.

Читайте також: Світ помолився разом із Папою Франциском за закінчення страшної пандемії. Відео

Капелан ЛМР отець Павло Дроздяк додає, що більше шкоди може завдати святкування, яке не стосується духовно-релігійного пережиття цього свята. Йдеться про пасхальні трапези, відвідування рідних, друзів тощо. Він нагадує, що у часі пандемії себе треба в цьому обмежити.Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!