Київ

Рівень води у Дніпрі в Києві значно зріс

656 0
Аварійних підтоплень по місту не зафіксовано.
Фото: КМВА

Фото: КМВА

Протягом останньої доби рівень води в Дніпрі піднявся більш ніж на 20 см. Про це повідомляє КМВА.

«Станом на 10:00 17.05.2023 рівень води р. Дніпро у Києві біля моста "Метро" становить 9 283 см (за Балтійською системою висот). Температура води: 16°C. В порівнянні з попереднім днем рівень водопілля збільшився аж на 22 см», - йдеться у повідомленні.

Небезпека гідрологічних явищ - залишається І рівень (жовтий). Аварійних підтоплень по місту не зафіксовано. При цьому утримується часткове затоплення заплави шаром понад 30 см. Промислові об’єкти і житлові масиви міста поза загрозою підтоплення.

Нагадаємо, попередньої доби рівень води у Дніпр становив 9 262 см (за Балтійською системою висот) і був вищий на 8 см від рівня за добу до того.

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні новини Києва, підписуйтеся на наші Facebook та Telegram.

 

«Твоє місто. Київ» – сучасне незалежне медіа європейської столиці. Ми пишемо про міську культуру, урбаністику, інфраструктуру, бізнес та людей, які змінюють місто на краще.

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!