Скільки українці відпочиватимуть на Великодні свята. Календар вихідних

127347 0
На неділю, 24 квітня, припадає святкування Воскресіння Христового.
Photo by Sebastian Staines on Unsplash

Photo by Sebastian Staines on Unsplash

У квітні офіційні вихідні припадають на такі дати: 2, 3, 9, 10, 16, 17, 23, 24, 30 числа. Загалом цього місяця українці матимуть дев’ять календарних вихідних та 21 робочий день.

Окрім цього, на 24 квітня випадає святкування Воскресіння Христового. Так, понеділок після свята – 25 квітня – мав би бути вихідним (відповідно до Кодексу законів про працю (ст. 67), якщо вихідний припадає на неділю, то неробочим днем ​​має бути наступний за ним понеділок.

Читайте також: Коли до Львова прийде весна. Пояснення

Однак на час воєнного стану в Україні не застосовують норми статті 53  (тривалість роботи напередодні святкових, неробочих і вихідних днів), частини першої статті 65, частин третьої – п’ятої статті 67 та статей 71-73 (святкові і неробочі дні) Кодексу законів про працю України. Так, додаткового вихідного у понеділок, 25 квітня, не буде.

Нагадаємо, що в Україні після нападу Росії та обстрілів усіх регіонів ввели воєнний стан. Що це таке та як він працює, читайте в матеріалі.

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!