Сьогодні у Львові відкривають Lviv Bike Expo. Програма

1247 0
Велоподія триватиме 3 дні
Фото: Гал-інфо

Фото: Гал-інфо

Від сьогодні, 27 вересня, і до 29 вересня у Львові відбуватиметься масштабний захід Lviv Bike Expo Forum, який має стати майданчиком презентацій останніх велоновинок і місцем велозабав для велошанувальників.

Під час події представлять велосипеди українських та світових брендів, вітчизняні електровелосипеди, велокомпоненти та аксесуари, функціональні рішення для більшості проблем, з якими ви можете зіткнутися під час облаштування вашого гаража, новий український бренд молодіжного одягу та аксесуарів.

Для відвідувачів Lviv Bike Expo заплановані різноманітні велорозваги: осінній велозаїзд, перегони на тандемах, велозабави для дітей, конкурси з безпечного водіння велосипеда.

Основна ідея заходу, за словами організаторів, полягає у популяризації велосипеду як засобу пересування, об’єднання велоспільнот міста, професіоналів та любителів у спільний і корисний нетворкінг. Крім цього, Lviv Bike Expo виступає платформою В2В зустрічей для компаній-виробників чи дистриб’юторів велосипедних брендів.

Коли: 27-29 вересня

Де: ВЦ Південний-Експо, вул. Щирецька, 36

Програма доступна за посиланням. Сторінка у Facebook – тут.

Партнерська публікація


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!