На правах реклами

Спорткомплекс «Динамо» підготував корти для тенісистів «Спартаківця»

2030 0
Інвестор, який модернізує занедбаний спорткомплекс, де дотепер відбувалися тренування «Спартаківця», зголошується організаційно та фінансово підтримати діяльність дитячої тенісної школи на альтернативних спортивних базах.

У зв’язку з реконструкцією спорткомплексу «Україна» по вул. Мельника, 18, навчальний процес ДЮСШ «Спартаківець» відбуватиметься на інших локаціях. На сьогодні досягнуто домовленість з спорткомплексом «Динамо» - для потреб юних спортсменів та тренерів запропоновано 5 кортів (м. Львів, Янева,10), а також адміністративні приміщення.  

Водночас, інвестор, який модернізує занедбаний спорткомплекс, де дотепер відбувалися тренування «Спартаківця», зголошується організаційно та фінансово підтримати діяльність дитячої тенісної школи на альтернативних спортивних базах. Зокрема, виділено кошти для належної організації тренувального процесу (організація технічних боксів для спортивного інвентарю, можливого облаштування кортів, тощо) аби забезпечити комфортні умови для навчання майбутніх чемпіонів на кортах «Динамо».

Також, інвестор закликає колектив ДЮСШ «Спартаківець» до діалогу щодо співпраці та взаємодії у майбутньому.

На даний час, відповідно до дозвільної документації на території спорткомплексу  по вул. Мельника, 18 виконуються підготовчі роботи з реконструкції.

Важливо наголосити, що на вимогу громадськості  Палац спорту «Україна»  взяв на себе публічні зобов’язання , які встановлюють громадський контроль щодо реалізації проекту реконструкції спорткомплексу. Відповідний документ зібрав підписи 16 військово-патріотичних організацій. Меморандум зобов’язує інвестора здійснити модернізацію спортивного комплексу, забороняє спорудження житлових забудов, передбачає соціальну відповідальність інвестора у подальшому для розвитку спорту та встановлює контроль з боку громадськості на весь час реконструкції.

Зазначимо, що проект реконструкції Палацу спорту Україна, передбачає проведення повної модернізації існуючих тенісних кортів по вул. Мельника, 18  із збереженням їх кількості та приведення їхнього стану до стандартів Міжнародної тенісної федерації, а  також йдеться про розширення спортивної інфраструктури для всебічного розвитку та дозвілля львів’ян.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!