Створили довідник з найпоширенішими питаннями учасників НМТ

994 0
Реєстрація на НМТ розпочалася 3 квітня й триватиме до 3 травня.
Фото умовне

Фото умовне

Для українських вступників розробили путівник з національного мультипредметного тестування 2023 року. Про це повідомили в УЦОЯО.

Путівник учасника НМТ – це довідник, який дасть відповідь на будь-яке запитання, що може виникнути до, під час або після тестування. У ньому зібрано всю потрібну інформацію, яка для зручності так і згрупована – за форматом «запитання ‒ відповіді».

Також у цьому путівнику можна знайти відповіді на такі запитання:

  • на якій підставі вступнику можуть відмовити у реєстрації на НМТ-2023;

  • на що треба зважати, якщо плануєте проходити НМТ за кордоном;

  • як і коли можна отримати результати;

  • як діяти, якщо не змогли взяти участь у НМТ;

  • про що варто подбати напередодні тестування;

  • чи можна змінити інформацію щодо участі.

Читайте також: Коли розпочнеться реєстрація на НМТ та як це зробити. Пояснення

У довіднику також є гіперпосилання та QR-коди, за якими можна перейти на сторінку з розширеними поясненнями. Путівник можна знайти за посиланням.

Нагадаємо, що вступне випробування для здобуття вищої освіти відбудеться у форматі національного мульпредметного тесту. НМТ міститиме завдання з трьох предметів. Два обов’язкові предмети: українська мова і математика, іще один – на вибір вступника (історія України, іноземна мова, біологія, фізика або хімія). Основна сесія відбудеться з 5 червня до 23 червня, а додаткова – з 11 до 24 липня. Детальніше про умови вступу 2023 читайте в матеріалі.

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!