На правах реклами

До Львова приїде експерт з маркетингових стратегій, який консультував Coca-Cola та McDonald's

3367 0
1-го квітня до Львова приїде провідний світовий експерт в області комерційних і маркетингових стратегій з 25-ти річним стажем Гарретт Джонстон з майстер-класом «Клієнтоцентричність на 360˚ для вибухового процвітання українського бізнесу». Пропонуємо кілька тез з бліц-інтерв’ю експерта.

Що на сьогодні важливіше: бізнес чи маркетинг?  Найважливіше – це клієнти і ринки, маркетинг і бізнес – це просто процеси, важливі результати для клієнта, а не процеси, які ведуть до нього. В Америці та Європі компанії, в яких присутня філософія довготривалих стосунків з клієнтом, коштують дуже дорого. В Україні цей досвід потрібно переймати.

Яку пораду Ви можете дати українським бізнесменам?  Подивіться на свій вид бізнесу, хто найкращий в ньому в світі, і тягніться до нього. Переймайте досвід в найкращих та прагніть стати ще кращими. Думайте глобально!

Що підприємців в Україні чекає найближчим часом?  Ви інтегруєтесь в Європу, і всіх, навіть тих, в яких немає амбіцій виходу на міжнародні ринки, чекає конкуренція з європейськими компаніями з багаторічним досвідом клієнтоорієнтованості та «захопленості» клієнта. І власне на майстер-класі у Львові я поділюсь з Вами практичними прикладами та інструментами, як і навіщо нарощувати вартість Вашого бізнесу шляхом захоплених клієнтів та з чого починати вже зараз.

Гарретт Джонстон приїде до Львова 1-го квітня з майстер-класом «Клієнтоцентричність на 360˚ для вибухового процвітання українського бізнесу».

Цей майстер-клас – для підприємців, а також тих, хто в компанії відповідає за прибутковість, визначає стратегію розвитку та маркетингову стратегію.

Ви матимете унікальну можливість почути «живий маркетинг» – досвід від Сильного практика (НЕ теоретика), котрий працює 25 років в маркетингу, продажах і сервісі, має власний консалтинг бізнес та багато клієнтів в різноманітних галузях:  від мобільних операторів, банків, IT, мереж супермаркетів до виробників упаковки по всій Європі / СНД, від Швейцарії до Казахстану.

Дізнаєтесь «секрет» -  як залучити, утримати і захопити клієнтів швидко, дешево і відповідно до кращої міжнародної практики.

Гарретт Джонстон (Garrett Johnston) - CEO Macroscope Сonsulting, провідний світовий експерт в області комерційних і маркетингових стратегій з 25-ти річним стажем, консультант start-up компаній, експерт зі складних ринків різних регіонів, практик з величезним досвідом роботи в телекомунікації, цифрових технологіях, роздрібній торгівлі, фармакології, біотехнологіях. Відомий своїм новаторським мисленням і цінними ідеями у збільшення продажів компаній.
Співвласник і член ради директорів швейцарської компанії Brainstore. Одні з ТОП клієнтів – Coca-Cola, McDonald's, Sony, Nike.

Має досвід роботи в компаніях великої четвірки (PriceWaterhouseCoopers, Ernst&Young), Cap Gemini, Cable & Wireless, Alcatel і MCI WorldCom, Tus Group, Spectel Avaya та ін.
Володіє 11 мовами, побудував професійну кар'єру в 13 країнах світу.
Має дві вищі освіти: диплом Дублінського Університету (University of Dublin) – економіка, Дублінський коледж Трініті (Trinity College of Dublin) – міжнародна торгівля.

Коли?   1 квітня, з 10:00 по 17:30

Де?   готель «Дністер», конференц зал «Панорама»

Вартість:  1900 грн. Квитки тут  https://kasa.in.ua/maister-klas-iz-stratehichnoho-marketynhu-harretta-dzhonstona-lviv

Деталі https://www.facebook.com/events/1674608082859176/ або www.sirco.com.ua

Організатор: SIRco


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!