ТОП-10 країн, що охоче видають шенген-візи українцям

8970 0
Напередодні літніх відпусток журнал «Фокус» склав рейтинг лояльності посольств шенгенської зони до українців.

1. Словенія.  Перше місце рейтингу посіла Словенія, де мультивізи видають всім підряд, щоб туристи могли відвідати сусідню Хорватію, яка не входить до країн Шенгенської угоди. Зокрема, минулого року посольство видало українцям 94% мультивіз. Водночас сподіватися на отримання довгострокових віз не варто, натомість у Словенії один із найменших відсотків відмов на короткострокові візи. Сервісний збір візового центру – 580 грн.

2.  Естонія. У посольства Естонії один із найбільших відсотків виданих українцям мультивіз, а також немає черг. Водночас улітку консульство приймає візи лише в студентів та пенсіонерів, решта ж має подавати документи у візовому центрі. Сервісний збір – 300 грн.

3.  Латвія. За 2014 рік мала лише 0,2% відмов, адже у них лояльні вимоги до пакету документів. До того ж у цій країні достатньо легко зробити посвідку на проживання бізнесменам та інвесторам. Сервісний збір – 400 грн.

4.   Португалія. Країна не має візового центру, а от у посольстві майже немає черг, дуже лояльні вимоги до документів і один із найнижчих рівнів відмов.

5.   Австрія. Також славиться своєю невисокою долею відмов. Водночас туристам, які останні три роки не отримували шенгенські віз, необхідно пройти співбесіду у посольстві. Сервісний збір – 615 грн.

6.  Литва. Незважаючи на те, що кілька років тому було одним із найменш проблемних, посіло лише 6 місце, адже якість надання послуг знизилася. Зокрема, електронний запис на подачу документів не працює, а слухавку ніхто не бере. Проте це не заважало візовому центру мати один із найвищих відсотків видачі мультивіз (82%). Сервісний збір становить 450 грн.

7.  Словаччина. Опинилась на сьомому місці рейтингу, оскільки останнім часом було введено дуже жорсткі вимоги. Зокрема, за словами туристів, потрібно повністю сплатити за готель і надати підтвердження про переказ грошей із печаткою. Якщо ж готель не має печатки, його власник повинен завірити свій підпис нотаріально, а також надати копії документів про ведення бізнесу. Проте навіть у випадку підтвердження оплати у видачі візи можуть відмовити через "недостатньо дорогий" готель. Сервісний збір - 250 грн.

8. Данія.  У Данії також лояльне ставлення до українців, проте очікувати на подачу документів доведеться аж 48 днів. До того ж данці дуже рекомендують бронювати акредитовані їхнім МЗС готелі. Що це дає – незрозуміло, загалом таких готелів близько 20. Сервісний збір візового центру становить – 630 грн.

9. Швейцарія.  Швейцарію цікавлять передусім українські бізнесмени. Наприклад, у візовому центрі навіть пропонують пакет "супер-преміум", до якого окрім VIP-відпочинку з напоями та солодощами входить дозвіл на подачу документів разом із особистим охоронцем. Сервісний збір – 535 грн.

10. Голландія.  Є лідером  як з кількості мультивіз (68%), так і з відмов (4,3%). Також у неї високі вимоги до резервації готелю – окрім повної оплати також заявник має надати лист-підтвердження, вказавши кілька цифр кредитної карти, з якої надходили гроші. Візовий центр візьме за послуги 560 грн.

Фото:   lh3.googleusercontent.com wallwidehd.com www.airone.gr, http://delf-tour.com/.

Джерело: ТСН.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!