Центр Львова і вулицю Пасічну хочуть з'єднати тролейбусом. Варіанти маршруту

7365 0
У Львові відбулися громадські слухання щодо влаштування тролейбусного сполучення мікрорайону Медова Печера з центральною частиною Львова.
фото: lvivzaet.in.ua

фото: lvivzaet.in.ua

На слуханні 4 квітня зібралося багато мешканців міста, котрі проголосували за реалізацію маршруту з вулиці Пасічної в центр. Про це повідомляє прес-служба інформаційного порталу депутатів ЛМР.

Депутат Львівської міської ради Іван Гринда розповів, що тролейбус – більш екологічний і безпечний вид транспорту.

Читайте також: Планування на трієчку. Що заважає Львову ремонтувати вулиці по-європейськи

Варіанти майбутнього маршруту: тролейбусна лінія від кільця на перехресті вул. Зеленої – Пасічної по Пасічній до Пагорбу Слави або від кільця вул. Зеленої – Вашингтона по вул. Вашингтона – Пасічній – Личаківській до вул. Голинського.

Варіант №1: кільце вул. Зеленої – Пасічної по Пасічній до Пагорбу Слави
(зображення: 
zaxid.net)

Варіант №2: кільце вул. Зеленої – Вашингтона по вул. Вашингтона – Пасічній – Личаківській до вул. Голинського
(фото: zaxid.net)

«Ми будемо це питання лобіювати у Львівській міській раді, щоб мешканці вулиці Пасічної відчули, що питання розширення електротранспорту у цьому районі є пріоритетним», – зазначив депутат ЛМР Іван Гнида.

Наступне слухання відбудеться через два місяці, на якому департамент має надати інформацію де буде кінцева зупинка маршруту, через які зупинки він проходитиме і скільки, відповідно до проектно-кошторисної документації, коштуватиме його прокладання. 

Опублікувала Олеся Шеремета


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!