Київ

У Дарницькому та Дніпровському районах Києва відновили гаряче водопостачання

519 0
У двох районах комунальники відновили водопостачання, його не було майже місяць.
Фото: Слово і діло

Фото: Слово і діло

ТОВ «Євро-Реконструкція» спільно з «Київтеплоенерго» розпочпли відновлювати водопостачання у Дарницькому та Дніпровському районах. Про це повідомили у підприємстві.

Зазначається, що гаряче водопостачання вже відновлено до усіх будинків споживачів, зони надання послуг ТОВ «Євро-Реконструкція». Загалом після проведення у місті гідравлічних випробувань було виявлено понад 60 пошкоджень. 

Окрім цього КП «Київтеплоенерго» продовжує усувати пошкодження на теплових мережах. Відтак, відсутність гарячого водопостачання у певному будинку може бути пов'язане з проведенням аварійних або ремонтних робіт на теплових мережах та центральних теплових пунктах оператором мереж.
 

Нагадаємо, у цих районах з 11 квітня розпочали проводити гідравлічні випробування теплових мереж. Через це гарячої води у будинках не було місяць.

Як ми писали раніше, між КП «Київтеплоенерго» та приватним теплопостачальником ТОВ «Євро-Реконструкція» виник скандал через неоплату боргів останніми, ті в свою чергу звинувачують комунальників у невиконанні зобов'язань.

__________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні новини Києва, підписуйтеся на наші Facebook та Telegram.

«Твоє місто. Київ» – сучасне незалежне медіа європейської столиці. Ми пишемо про міську культуру, урбаністику, інфраструктуру, бізнес та людей, які змінюють місто на краще.

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!