
30 травня 2022, 12:18
30 травня 2022, 12:18
Зранку в понеділок, 30 травня, в Броварах на Київщині розпочався демонтаж техніки радянського періоду у парку «Перемога», демонтують три об'єкти. Про це повідомляє мер міста Ігор Сапожко.
«Відповідно до рішення виконавчого комітету та результатів опитування наших мешканців, буде демонтовано три об'єкти», – пояснює він.
Читайте також: У Києві з’явився квітник, присвячений легендарному літаку «Мрія». Фото
Наразі міська влада зібрала декілька пропозицій щодо розміщення нових і сучасних українських символів у цьому парку. Зокрема, є ідея розмістити на центральній алеї макет української «Мрії».

Читайте також: Чи можна відновити найвідоміший український літак та скільки це коштуватиме
Нагадаємо, минулого тижня в Броварах запустили голосування щодо доцільності перейменування парку «Перемога». В опитуванні мешканцям громади поставили питання про те, чи варто перейменовувати центральний парк Броварів,а також чи на часі демонтаж у ньому символів радянського періоду.
Коментарі
Поки що немає коментарів. Будьте першим, хто залишить свій відгук!
Читайте також
Контент
Рубрики
Розроблено:
Levprograming
За умови повного або часткового використання iнформацiї гіперпосилання на tvoemisto.tv є обов'язковим. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Думка редакцiї може не збiгатися з думкою авторiв.
© 2026 "Твоє місто"




