У квітні пенсіонерам виплатять додаткову тисячу гривень. Хто отримає

7236 0
Україні нараховують 11,3 млн пенсіонерів.
ілюстративне фото: sud.ua

ілюстративне фото: sud.ua

Із 1 квітня уряд планує доплатити по тисячі гривень тим пенсіонерам, які отримують менше, ніж 5 тисяч гривень. про це повідомив президент Володимир Зеленський під час свого щоденного відеозвернення.

Читайте також: Із 1 січня змінився стаж і вік виходу на пенсію. Деталі

Він розповів, що з 1 квітня уряд «буде готовий» виплатити додаткову тисячу гривень пенсіонерам, які отримують менше ніж 5 тисяч.

«А з 1 травня 2020 року буде проведено індексацію пенсій», – додав президент.

Як пише Економічна правда, в Україні нараховують 11,3 млн пенсіонерів. Із них, згідно з даними Пенсійного фонду, лише 11,6% мають пенсію, більшу за 5 тис грн. Решта 88,4% – або 10,023 млн осіб – отримують менше 5 тис грн. Тож додаткові доплати пенсіонерам коштуватимуть 10,02 мільярда гривень держбюджету.

Читайте також: Пенсія за віком у 2020 році. Хто має право

Додамо, що раніше у Мінсоцполітики розповіли, що у 2020 році проіндексують пенсії 11 мільйонам українців. саму ж індексацію пенсій анонсували не раніше вересня.

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!