У Києві відновили плату за паркування

749 0
На вартість послуги впливає місце паркування.
Фото: КМДА

Фото: КМДА

Віднині, 16 травня, за рішенням Київської міської ради, у столиці відновили оплату за паркування. Паркування – платне в будні з 8:00 по 22:00. В інший час воно безкоштовне. Про це повідомляє КМДА.

Сервіс безготівкової оплати працює в застосунку «Київ Цифровий». На муніципальних паркінгах не приймають оплату готівкою. Як оплатити паркування в додатку «Київ Цифровий»:

  • виберіть «Сервіси водія», а потім «Погодинне паркування»;
  • виберіть номер авто з переліку або вкажіть його;
  • виберіть паркінг. Перевірте, щоб номер на паркувальному знаку відповідав номеру паркінгу в застосунку;
  • натисніть «Почати паркування». Розпочнеться відлік часу;
  • натисніть «Завершити паркування», щойно авто залишить паркінг.

 

Читайте також: У столичних кафе та ресторанах подовжили час продажу алкоголю

У «Київ Цифровий» оплата нараховується, доки триває паркування в застосунку, незалежно від місця перебування авто. У застосунку діє накопичувальна система оплати та списується за кожні 100 грн. Якщо сума менша, вона списується 1 числа наступного місяця. 

Додамо, що ціна паркування у різних точках Києва відрізняється. У першій зоні, до якої входить центральна частина міста, воно коштує 35 грн/год. У другій зоні, до якої входять, наприклад, території біля ряду торгових центрів, 25 грн/год. У третій зони – 5 грн/год. 

Нагадаємо, з 16 травня у Києві відновили оплату за проїзд у метро та наземному комунальному транспорті. Ціна за одну поїздку – 8 грн.

 

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!