
25 вересня 2023, 12:48
25 вересня 2023, 12:48
У Домі Франка проходить виставка «Доля вишита нитками», на якій експонують старовинні вишиванки. Про це повідомили у Львівській обласній раді.

Давній одяг і предмети побуту зібрала Богдана Климчук, завідувачка сільської бібліотеки Шарпанців, Сокальського району Львівської області. Це експонати з родинної колекції та речі односельців. За ці роки вдалося зібрати чимало унікальних сорочок, фартушків, рушників, вишиваного декору та інших предметів побуту.

Читайте також: Три виставки у Львові, які варто відвідати

Триватиме виставка до 5 жовтня.

Нагадаємо, що 20 вересня в області стартував Львівський тиждень скульптури, який триватиме до 11 жовтня. З цієї нагоди у Львівському палаці мистецтв відбулося відкриття головного проєкту «Старе і нове / Нове і старе», який зібрав приклади скульптури різних часів. Там представили більше ніж сотню авторів на трьох поверхах.
Фото: ЛОР
Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.
Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми – про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.
Коментарі
Поки що немає коментарів. Будьте першим, хто залишить свій відгук!
Читайте також
Контент
Рубрики
Розроблено:
Levprograming
За умови повного або часткового використання iнформацiї гіперпосилання на tvoemisto.tv є обов'язковим. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Думка редакцiї може не збiгатися з думкою авторiв.
© 2026 "Твоє місто"




