У Львові до апарату ШВЛ підключили 14-річного хлопця

14591 0
Останнім часом збільшився відсоток важкий дітей, які поступають на лікування.
Фото: Біомед

Фото: Біомед

В Covid-зоні Львівського ОХМАТДИТу, у реанімації, перебуває 14-річний хлопець із коронавірусною пневмонією. Він підключений до апарату штучної вентиляції легенів. Про це повідомила під час брифінгу керівниця медзакладу Олександра Бурда.

Його стан стабільно важкий, однак лікарі сподіваються на позитивний результат лікування. Окрім нього, в медзакладі проходить лікування ще 14 важкий хворих, двоє дітей перебуває на інвазивному забезпеченні киснем.

Читайте також: Вони теж хворіють. Яким є портрет дитини з Covid-19 на Львівщині

«Останнім часом збільшився відсоток важкий дітей у період лікування коронавірусу. Так, пролікували 11 дітей з синдромом Кавасакі, який може давати ускладнення для життя. Жодна дитина не постраждала від синдрому, нема клінічних ускладнень. Усіх 11 дітей виписали додому», – каже вона.

Додамо, що загалом пролікували в ОХМАТДИТі 475 дітей з підозрою на коронавірус, з них підтверджених – 176.

Нагадаємо, у вересні у Львівському ОХМАТДИТі з підозрою на коронавірус та хворобу Кавасакі лікували 14-річну дівчину зі Львова та 3-річну дівчинку з Миколаївщини.

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!