У Львові обмежили в'‎їзд у пішохідну зону міста

1632 0
Рішення починає діяти з 1 вересня цього року.
Фото: Твоє місто/Іван Станіславський

Фото: Твоє місто/Іван Станіславський

Транспортні засоби категорії «Г» зможуть перебувати у центральній частині міста лише з 08.00 по 09.00. Право в’їзду водіям цих транспортних засобів надається для надання послуг та розвантаження/завантаження товарів, продуктів, тари, будівельного сміття та будівельних відходів тощо. Рішення починає діяти з 1 вересня цього року. Про це повідомили у пресслужбі ЛМР.

Виконавчий комітет ЛМР вніс зміни до Положення про порядок в’їзду транспортних засобів у пішохідну зону центральної частини Львова, обмеженої пр. Свободи, пл. Торговою, пл. Данила Галицького, вул. Підвальною, вул. Валовою, пл. Міцкевича. 

Читайте також: Навіщо і як робити Професорську пішохідною. Схеми реорганізації руху

«Ми змінюємо години платного в’їзду у центральну частину міста. Тобто, ми залишаємо безкоштовний в’їзд з 06.00 год ранку і до 08.00 год. А далі, транспортні засоби категорії «Г» - машини, які вивозять будівельне сміття і обслуговують підприємницькі структури, мають право на платний проїзд тільки з 08.00 год і до 09.00 год. Раніше це було до 10.00 год. Зараз ми пропонуємо, щоб з 09.00 год ці машини залишали пл. Ринок і пішохідну зону»,  — каже директорка департаменту економічного розвитку ЛМР Ірина Кулинич. 

Для отримання права на в’їзд у пішохідну зону у період з 08.00 по 09.00 власники транспортних засобів категорії «Г» повинні сплатити на рахунок ЛКП. 

«Мушу наголосити, що ми також переглядаємо тариф на платний в’їзд. Він багато років залишається без змін. Тому з 1 вересня, коли почне діяти рішення про зміну годин, також буде новий тариф. На сьогодні місячна перепустка на в’їзд становила приблизно 900 грн», — додала посадовиця.

Читайте також: У Львові просять облаштувати пішохідний перехід на перехресті Рубчака – Стрийської

Нагадаємо, що ще одна частина вулиці Сербської у Львові стала пішохідною. Йдеться про відтинок від вул. Валової до пл. Соборної.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!