У Львові оголосили міжнародний тендер на рекультивацію Грибовицького полігону

1638 0
Тендерні пропозиції можна подати до 12:00 18 жовтня року.
Фото: Ольга Коваль

Фото: Ольга Коваль

У Львові оголосили тендер на підрядника з комплексної рекультивації Грибовицького сміттєзвалища. Про це повідомляє пресслужба ЛМР.

Читайте також: У Львові визначили компанію, яка наглядатиме за будівництвом сміттєпереробного заводу

«Роботи проводитимуть у дві фази: технічна та біологічна рекультивація. Технічну частину мають завершити впродовж 665 днів. Підрядник має вирівняти й терасувати всю поверхню (тіла) полігону, прокласти канали для збору та видалити незабруднені дощові та талі води з північного заходу по обидва боки тіла полігону, виконати технологічний захисний екран, збудувати захисну дамбу для стабілізації схилу, а також інші роботи, передбачені проектом», — розповів директор ЛКП «Зелене місто» Вадим Ноздря.

Компанії, що братимуть участь у тендері, мають відповідати мінімальним критеріям щодо фінансової міцності учасника, основного досвіду у галузі будівельних робіт та реалізації аналогічних за потужністю та обсягами об'єктів. Переможець конкурсу повинен буде відкрити постійний офіс в Україні.

Із повним переліком вимог можна ознайомитися на сайті ЄБРР за посиланням. Закупівлю фінансує ЄБРР, Фонд «Чисті технології» (CTF) та Фонд Східноєвропейського партнерства з енергоефективності та довкілля (E5P).

Тендерні пропозиції можна подати до 12:00 18 жовтня року. Їх відкриватимуть у присутності представників учасників тендеру, які зголосяться бути присутніми.

Читайте також: До та після. Як виглядатиме Грибовицьке сміттєзвалище після рекультивації. Візуалізація

Нагадаємо, французька компанія Egis у 2017 році розробила для Львова новий план рекультивації Грибовицького сміттєзвалища, який закрили після пожежі у 2016 році. Кошти для проєкту рекультивації полігону та будівництва сміттєпереробного заводу місто отримало від Європейського банку реконструкції і розвитку, Фонду чистих технологій та Східноєвропейського фонду енергоефективності та довкілля – загалом йдеться про 25 млн євро кредиту та 10 млн євро гранту. Улітку минулого року Egis передала місту проєкт рекультивації. Його відкоригували, і він пройшов державну експертизу. Після рекультивації на місці сміттєзвалища має бути сквер.

Підготовчі роботи з рекультивації Грибовицького полігону виконуватиме харківська фірма «Стройтрансавто» виконуватиме. Відповідний договір із ЛКП «Зелене місто» на 30,9 млн грн підписали 5 серпня.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!