У Львові за 24 млн грн планують відремонтувати головне відділення психіатричної лікарні

2170 0
Йдеться про Львівську обласну клінічну психіатричну лікарню, що розташована за адресою вул. Кульпарківськ, 95.
ПСИХІАТРИЧНА ЛІКАРНЯ НА КУЛЬПАРКІВСЬКІЙ У ЛЬВОВІ / ФОТО: ТВОЄ МІСТО

ПСИХІАТРИЧНА ЛІКАРНЯ НА КУЛЬПАРКІВСЬКІЙ У ЛЬВОВІ / ФОТО: ТВОЄ МІСТО

Комунальне некомерційне підприємство Львівської облради «Львівська обласна клінічна психіатрична лікарня» опублікувало тендер на проведення ремонтно-реставраційних робіт головного корпусу пам'ятки архітектури місцевого значення та благоустрою прилеглої території. 

Початкова вартість проєкту складає 24 млн 260 тис. грн. Його профінансують з обласного бюджету та коштами Національної служби здоров’я України. 

Виконавця робіт оберуть після аукціону, який проведуть 6 листопада. Кожен його учасник зменшуватиме вартість проєкту на 0,5% (121 тис. 301 грн).

Згідно з тендерною документацією, в межах проєкту планують ремонт приймального лікувально-діагностичного та хірургічного відділення – оновити санвузли та сходи, відреставрувати зовнішні та внутрішні двері, а також замінити підлогу та стелю. Також у документі йдеться про роботу з системою опалення, трубопроводами, вентиляцією, водопостачанням та каналізацією. 

Читайте також: Біля лікарні на Орлика висадять понад 50 дерев

Усі зазначені роботи планують виконати до кінця 2024 року.

Нагадаємо, що до кінця року у цій же лікарні завершать ремонтно-реставраційні роботи в одному з загальнопсихіатричних відділень.  

Володимир Федорович

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!