У Львові планують відреставрувати дитячий притулок

1071 0
На ділянці Служби у справах дітей пропонують добудувати корпуси для збільшення кількості місць для дітей.
Візуалізація з засідання виконавчого комітету ЛМР

Візуалізація з засідання виконавчого комітету ЛМР

На вул. Левандівська, 17-В планують реконструювати та добудувати корпус притулку для дітей Служби у справах дітей Львівської ОВА з метою створення Центру підтримки дітей і сімей. Відповідний проєкт презентував головний архітектор Львова Антон Коломєйцев на засіданні виконавчого комітету ЛМР 19 грудня. 

На відповідній ділянці цього Центру Служби у справах дітей пропонується добудувати корпуси для збільшення кількості місць для дітей та посилити спільну інфраструктуру, зокрема облаштувати дитячий майданчик.

«Так виглядає перший ескіз. Однак ми прописуємо в наказі необхідність погодження фасадних рішень, тому архітектура ще буде доопрацьована», – пояснив головний архітектор Львова. 

Tvoemisto.tv звернулося до Львівської ОВА, щоб дізнатися, скільки вартуватиме цей проєкт і скільки дітей там зможе розміститись. 

Читайте також: Подарувати любов. Як стати сім'єю для дітей-сиріт

Нагадаємо, що у Львові понад 100 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, знайшли свій дім. Як справляються прийомні сім'ї зі своїми страхами, новими почуттями та викликами і як їм допомагають у цьому фахівці соціальної служби читайте у матеріалі.

Наталія Вареник
Візуалізація з засідання виконавчого комітету ЛМР

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!