У Львові погасили марку, присвячену Павлу Скоропадському

489 0
Марку погасили у 150-ту річницю від дня його народження.
Фото: ЛОДА

Фото: ЛОДА

У четвер, 18 травня, у Львові відбулось урочисте спецпогашення поштової марки, присвяченої останньому Гетьману України Павлу Скоропадському. Марку погасили у 150-ту річницю від дня його народження. 

Джерело: пресслужба Львівської ОДА 

Марка, яка присвячена Павлу Скоропадському, – це третя зі серії «Слава Україні» в межах ініціативи «Власна марка». Першу присвятили Степанові Бандері, другу – Тарасові Шевченку. Серія розповідає про давніх і сучасних Героїв України та має на меті краще познайомити з ними людей з різних куточків світу.

Читайте також: «Укрпошта» випустить нові марки до Дня Європи

На новій марці зображений вислів Павла Скоропадського: «Я так вірю в правду свого діла і що воно не загине». Тираж марки – тисяча примірників.

Нагадаємо, що 9 березня у Львові погасили поштову марку, присвячену Тарасові Шевченку. Ця маркає другою є другою зі серії «Слава Україні», яка розповідає про давніх і сучасних Героїв України та має на меті краще познайомити з ними людей з різних куточків світу.

Для довідки

Скоропадський Павло Петрович  – гетьман України, український державний, політичний і громадський діяч, військовик. Походив із козацько-старшинського роду Скоропадських. Офіцер Російської імператорської армії. Учасник російсько-японської та Першої світової війни. Останній Гетьман Української Держави. 

______________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!