У Львові пропонують збільшити штрафи за руйнування пам’яток архітектури

1655 0
Ідеться про збільшення у 100 разів.
Фото: Фотографії старого Львова

Фото: Фотографії старого Львова

Учора, 28 жовтня, у Львові відбулась зустріч представників ЛМР із громадськістю, на якій обговорювали питання збільшення у 100 разів штрафів для фізичних та юридичних осіб за руйнування пам’яток архітектури. Відповідні зміни пропонується внести у законодавство. Про це повідомляє пресслужба ЛМР.

Читайте також: У ЛОДА відновлять управління, яке займатиметься замками Львівщини

«Останнім часом ми зафіксували активність щодо вибиття дверей на місцях, де були вікна, заміну дерев’яних на пластикові тощо. А це порушення законодавства. Пропонуємо, щоб штраф для фізичної особи становив не 1700 грн, а 170 тис. грн, а для юридичної – або 1 млн 700 тис. грн або 17 млн грн. І також ми обговорили важливість спрощення процедури стягнення цього штрафу», – каже заступник міського голови Львова Андрій Москаленко.

Відтак, у міськраді напрацюють пропозиції та представлять їх народним депутатам і профільним міністерствам.

Читайте також: 170-річний дуб та метасеквойя. Які унікальні дерева ростуть у Львові. Фото, інтерактивна мапа

Окрім того, Андрій Москаленко вважає, що львів’яни, які зберігають пам’ятки архітектури, мають отримувати дотації від міста.

На наступних зустрічах будуть обговорювати програми співфінансування реставраційних робіт, проводитимуть воркшопи з мешканцями тощо.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!